שיפוץ גיר פיאט

כמו כל רכב – גם גיר הפיאט שלנו עלול להינזק

רכב הפיאט האיטלקי היה אחד מהרכבים הנפוצים והפופולאריים בישראל. כמו כל גיר רכב, גם לגיר רכב הפיאט עלולות לצוץ בעיות שונות בעקבות שחיקה ובלאי, שימוש לא נכון, ושלל סיבות נוספות. משום כך, חשוב להיות ערים לתפקוד הנכון של הגיר ובמקרים בהם שמים לב כי הגיר אינו עובד כשורה, או רק חושדים בכך, יש לפנות אל מכון גירים מקצועי על מנת שיבצע אבחון של הגיר ויאתר את מקור הבעיה.

התקלה בגיר יכולה להיווצר בעקבות מגוון סיבות

במסגרת הבדיקה יכול להתברר כי לתיבת הילוכים חסר נוזל הילוכים ויכול להיות שהחיבורים של הגיר אינם תקינים. גם גלגלי השיניים שפועלים בגיר יכולים לגלות בעיות רבות ולפעמים אין מנוס משיפוץ כל הגיר עצמו. בכל מקרה, כדאי לקבל חוות דעת רק ממקום מוסמך שמתמחה בשיפוץ גיר לרכב פיאט כיוון שכל רכב דורש את החלקים המתאימים שלו ואת ההבנה במערכת שיכולה להיות בעלת שינויים קטנים אך גדולים מחברות רכב אחרות.

שיפוץ גיר פיאט מקצועי במכון גירים סופר גיר

גיר הפיאט שלכם עושה בעיות? ההילוכים לא עוברים חלק? הגיר מרעיש? בכל מקרה של תקלה בגיר האוטומטי של הפיאט שלכם אתם מוזמנים להגיע אלינו ואנו נדאג לטפל בתקלה במסירות ובמקצועיות. מכון גירים סופר גיר בע"מ הממוקם בתל אביב מתמחה בכל סוגי הגירים האוטומטיים ובעזרת מכשור מתקדם אנו נבצע בדיקת דיאגנוסטיקה על מנת לאבחן את התקלה באופן מקצועי. כמו כן, במכון שירותים מקצועיים עבור תיקון ושיפוץ גירים אוטומטיים.

שיפוץ גירים עבור כל דגמי פיאט: פיאט 500, פיאט בראבו, פיאט מריאה, פיאט ברבה, ועוד.

גיר הפיאט שלכם מקרטע? צרו קשר כעת עם מכון גירים סופר גיר בע"מ:
דילוג לתוכן