שיפוץ גיר פורד

תקלות בגיר רכבי פורד

פורד, יצרנית הרכב האמריקאית נחשבת לאחת מיצרניות הרכב האמינות בשוק הרכב העולמי. יחד עם זאת, תקלות בחלקי הרכב אינן פוסחות על אף יצרן רכב, כך שגם תקלות בגיר האוטומטי ברכבי פורד יכולות להתרחש מסיבות של שחיקה, שימוש לא נכון או נזקים שנגרמו מסיבות כאלה ואחרות.

מתי נצטרך לפנות למוסך?

במידה והגיר האוטומטי ברכב הפורד שלכם סובל מבעיה כלשהי, גם במידה ואתם רק חושדים שישנה בעיה בעקבות רעשים מוזרים, תחושה לא נוחה במעבר בין ההילוכים או בגין כל סיבה אחרת – פנו בהקדם אל מוסך לגירים אוטומטיים. במוסך יבדקו באופן יסודי את הגיר האוטומטי ברכב ויראו אם אכן קיימת בעיה. לעיתים מדובר בבעיות אשר פתרונן פשוט כמו מחסור בשמן גיר, אך לעיתים מדובר בבעיות שבגללם נצטרך לבצע טיפול הכולל שיפוץ של גיר הרכב.

סופר גיר בע"מ – מומחים בשיפוץ גירים אוטומטיים

מכון גירים סופר גיר בע"מ בעל ניסיון רב שנים בטיפול בכל סוגי הגירים האוטומטיים. בין אם מדובר בגיר אוטומטי של רכב מסוג פורד או גיר אוטומטי של חברה אחרת, אנו נדאג לבדוק את הגיר שלכם במכשור טכנולוגי מתקדם לשם אבחון מדויק של מקור התקלה. לאחר הבדיקה אנו נטפל בתקלה באופן מקצועי או נבצע שיפוץ גיר לרכב במידת הצורך. אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי ערכים של מקצועיות ואמינות הם אצלנו בראש ובראשונה, כך שבסופר גיר בע"מ אתם תקבלו את השירות הטוב ביותר!

שיפוץ גיר עבור מגוון דגמי פורד: מונדיאו, פוקוס, גלאקסי, קוגה, אדג', אקספלורר, טרנזיט ועוד.

גיר רכב הפורד שלכם עושה בעיות? לאבחון ושיפוץ מקצועי צרו קשר עם סופר גיר בע"מ:
דילוג לתוכן