שיפוץ גיר סובארו

תקלות בגיר רכבי סובארו

סובארו נחשבת לאחד מיצרניות היפניות המובילות בשוק הרכב העולמי והינה פופולאריות במיוחד בשוק הרכב הישראלי. מדובר בחברה ותיקה, שדגמיה השונים, כמו סובארו ליאונה האהובה והאמינה מילאה את כבישי ישראל בשנות ה-80 וה-90. החברה אשר ביססה את אמינותה במשך השנים ייצרה מאז שלל דגמים חדשים ומוצלחים.

גם הרכבים האמינים ביותר אינם חפים מתקלות

בכל רכב עלולה להתרחש תקלה עקב סיבות שונות, כשאת מהן יכולה להיות בגיר האוטומטי ברכב. נוזל הילוכים נמוך, הילוכים שלא עוברים בצורה חלקה או החלקה בעת החלפת הילוכים הינם רק חלק מהבעיות אשר עלולות לצוץ בגיר האוטומטי ברכב והן דורשות אבחון מקצועי וטיפול. שיפוץ גיר אוטומטי לרכבי סובארו ולכל רכב אחר צריך להתבצע במקום מקצועי המומחה בתחום, כך שתהיו בטוחים כי קיבלתם את הטיפול הטוב ביותר והגיר תוקן כהלכה.

שיפוץ גירי לרכבי סובארו בסופר גיר בע"מ

מכון גירים סופר גיר בע"מ מומחה באבחון תקלות בגיר האוטומטי, וכן בטיפול ובשיפוץ גירים עבור רכבי סובארו ועבור כל סוגי הרכבים. במידה והגיר האוטומטי ברכב שלכם עושה בעיות אתם מוזמנים להגיע אלינו ואנו נבצע בדיקה מקיפה על ידי הצוות המקצועי שלנו ובאמצעות מכשירי דיאגנוסטיקה מתקדמים. כמו כן, אנו נדאג לטפל בתקלה ולשפץ את הגיר האוטומטי ברכב שלכם במידת הצורך.

שיפוץ גיר עבור מגוון דגמי סובארו: B3, B4, אימפרזה, אאוטבק, פורסטר, XV ועוד.

גיר רכב הסובארו שלכם עושה בעיות? צרו קשר כעת עם מכון גירים סופר גיר:
דילוג לתוכן