שיפוץ גיר מיצובישי

תקלות גיר – גם ברכבים האמינים ביותר

הרכבים שלנו מבצעים עבודה נאמנה במשך שנים רבות ומסיעים אותנו בקילומטראז' שצומח עוד ועוד עם השנים אך מתישהו גם החלק הכי קטן ברכב יכול לעשות בעיות, כמו למשל במקרה של גיר תקול. תקלה בגיר האוטומטי יכולה להתבטא במקרים שונים כגון נקישה קלה לפני העברת הילוך, החלקה בעת החלפת הילוך ועד בעיות גדולות יותר של חוסר יכולת לשלב הילוך או רעשים חזקים במיוחד במהלך החלפת ההילוך או הנסיעה. כל אחת מהבעיות הללו ברכב מיצובישי או בכל רכב אחר מחייבות בדיקה מיידית לצורך איתור התקלה ותיקונה המהיר, בין אם ע"י תיקון או שיפוץ הגיר האוטומטי.

מקור התקלה בגיר המיצובישי

הגיר יכול להינזק בגלל שלל סיבות אותן יכול לבדוק רק מכון מוסמך לתיקון ושיפוץ גירים אוטומטיים. שיפוץ גיר למיצובישי חייב להתבצע במקום מוסמך בעל האישורים והרישיונות לפעול בתחום וכל עבודה בעסק שאינו מתמחה בתחום זה עלולה להציב את הרכב שלכם בסיכון ממשי לביצוע תיקון שאינו לצורך או לחילופין לא יפתור את התקלה הקיימת. לפעמים שילוב לא נכון של הגיר או חוסר תשומת לב יכולים להוביל את הגיר לשחיקה מוגברת ולפעמים נזקי הזמן עושים את שלהם וגם אחרי תחזוקה מיטבית שיפוץ גיר הוא דבר בלתי נמנע.

שיפוץ גיר מיצובישי במכון גירים סופר גיר

במידה וגיר המיצובישי שלכם אינו עובד באופן תקין אתה מוזמנים להגיע למכון גירים סופר גיר בע"מ הממוקם בתל אביב. המכון שלנו מספק שירות מ-א' ועד ת' עבור גירים אוטומטים. במכון ציוד טכנולוגי מתקדם אשר נועד לאבחן תקלות באופן מדויק. כמו כן אנו מספקים שירות תיקון ושיפוץ לגירים אוטומטיים שלמיצובישי ועבור כל סוגי הרכבים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות.

שיפוץ גירים עבור כל דגמי מיצובישי: מיצובישי ספייס סטאר, מיצובישי אטראז', מיצובישי אאוטלנדר, מיצובישי טרייטון, מיצובישי לנסר, מיצובישי קולט, מיצובישי כרימזה, מיצובישי פאג'רו ועוד.

גיר רכב המיצובישי שלך עושה בעיות? צור קשר כעת עם מכון גירים סופר גיר:
דילוג לתוכן