חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שיפוץ גיר אוטומטי יונדאי

חשיבות התחזוקה והטיפול בגיר הרכב

הגיר האוטומטי ברכב הינו אחד החלקים החשובים והבסיסיים ברכב בו אנו עושים שימוש רב בכל עת שאנו נוסעים עם הרכב. בעקבות השימוש הרב, הגיר האוטומטי עומד בעומס מכאני רב בכל נסיעה שלכם, ולכן הוא גם נשחק לאורך הזמן. עם זאת, בניגוד לחלקים אחרים ברכב, את הגיר אין צורך להחליף לעתים קרובות, אלא רק לבצע שיפוץ גיר או תיקון אחר בגיר – שיפוץ שכולל החלפה של דיסקיות, גומיות אטמים, מחזירי שמן, בדיקה של חלקים מכאניים אחרים כגון גלגלי שיניים, דרמים, משאבת שמן ותיקון או החלפה שלהם במידת הצורך.

שיפוץ גירי יונדאי בסופר גיר

בנוסף, בהתחשב בכך שהגירים האוטומטיים היום מבוססים על מחשב גיר הנותן פיקוד להחלפת ההילוכים באופן אוטומטי בגיר, שיפוץ גירים אוטומטיים היום הינו מורכב מאוד ודרוש לו ידה מקצועי רב, והכל בכדי להביא את תיבת ההילוכים למצב תקינות מלאה.

אנו בסופר גיר – מכון גירים בתל אביב, מתמחים בשיפוץ גירים אוטומטיים עבור כל הרכבים ועבור דגמי יונדאי בפרט. אנו נדאג לאבחן את התקלה באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ולטפל בה באופן המקצועי ביותר.

שיפוץ גירים לכל דגמי יונדאי: יונדאי i10, יונדאי i20, יונדאי i30, יונדאי i25, יונדאי i35, יונדאי אלנטרה, יונדאי אקסנט, יונדאי גטס, יונדאי סונטה, יונדאי מטריקס, יונדאי טוסון, יונדאי סנטה פה

גיר רכב היונדאי שלכם זקוק לאבחון או שיפוץ? צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!
דילוג לתוכן