שיפוץ גיר אוטומטי טויוטה

חשש לבעיות בגיר הטויוטה? פנה למכון גירים מקצועי

הגיע הזמן לשפץ או לתקן את הגיר של הטויוטה שלכם? רכבי טויוטה הם רכבים פופולאריים ביותר במדינת ישראל – השילוב בין האמינות הגבוהה והבטיחות הגבוהה של הרכבים, והמוניטין האיכותי שצברו רכבים אלה לאורך השנים, הופך את הדגמים השונים של טויוטה לנפוצים מאוד על הכביש הישראלי. עם זאת, כמו כל רכב אחר, כך גם רכבי טויוטה בהחלט נתונים לשחיקה ולפגיעה בתיבת ההילוכים.

במצב שכזה אנחנו לא יכולים להזניח את הגיר, הנסיעה ברכב נפגעת, העברת ההילוך "מחליקה" או מורגשת מכה בהחלפת ההילוכים. אנחנו צריכים לבצע שיפוץ גיר או תיקון בגיר האוטומטי ברכב הטויוטה שלנו – ובמצב זה אתם זקוקים לשירות מקצועי שחי ונושם גירים ויודע כיצד לעבוד בצורה הנכונה ביותר עם תיבת ההילוכים של הטויוטה שלכם.

שיפוץ גיר טויוטה בסופר גיר

אצלנו בסופר גיר יודעים לעבוד עם כל סוגי הגירים בצורה המקצועית ביותר, וכאשר הדבר נוגע בגיר האוטומטי של הטויוטה שלכם – אנחנו נבצע כל מה שצריך מהבדיקות המכאניות והחשמליות השונות ועד השיפוץ של כלל הרכיבים המכאניים והחשמליים בגיר האוטומטי.

שיפוץ גירים עבור דגמי טויוטה: טויוטה קורולה, טויוטה RUNX, טויוטה אוונסיס, טויוטה קאמרי, טויוטה ורסו, טויוטה היילקס, טויוטה סיינה, טויוטה פרדו/לנד קרוזר

גיר הטויוטה שלכם זקוק לבדיקה או שיפוץ? צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!
דילוג לתוכן