שיפוץ גיר וולוו

וולו, מותג הרכב השוודי הינו אחד ממותגי היוקרה בישראל. הדמות המזוהה ביותר עם החברה בארץ הוא יעקב שחר, הבעלים של יבואנית וולו בישראל, אשר מכהן גם כבעליה הוותיק של קבוצת הכדורגל מכבי חיפה. המותג וולו נמכר לפני מספר שנים ליצרנית הרכב פורד ולאחר מכן הוא נרכש מפורד על ידי יצרנית הרכב הסינית ג'ילי.

רכב יוקרתי הדורש טיפול הולם

כל רכב דורש טיפול מסור ונכון, הווה אומר – ביצוע טיפולים תקופתיים בזמן וכמובן פנייה למוסך במקרים של תקלות שונות ברכב. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר ברכבים יוקרתיים כמו וולו. הזנחה עלולה לגרום לנזקים שונים לרכב, כמו גם לגיר האוטומטי ברכב, והטיפול בהם עלול להיות יקר. אי לכך, במקרים של תקלות שונות בגיר האוטומטי של הרכב יש לפנות בהקדם למוסך לגירים אוטומטיים מקצועי ומהימן.

שיפוץ גיר וולו במכון גירים סופר גיר בע"מ

במידה וקיימת תקלה או חשד לתקלה בגיר האוטומטי ברכב הוולו שלכם ניתן להגיע אל מכון הגירים סופר גיר בע"מ, הוותיק במכוני הגירים האוטומטיים בישראל. אנו משרתים זה שנים רבות לקוחות רבים המגיעים אלינו מכל רחבי הארץ. בסופר גיר בע"מ תבוצע דיאגנוסטיקה מקצועית לרכב באמצעות מכשור מתקדם, ובעזרת הצוות המיומן שלנו אנו נאתר את התקלה באופן מדויק לשם טיפול יעיל בגיר האוטומטי, בין אם מדובר בתיקון קטן או שיפוץ הגיר האוטומטי כולו.

אנו מבצעים שיפוץ גיר עבור מגוון דגמי וולוו: V40, S60, S90, XC40, XC60, XC90 ועוד..

גיר רכב הוולוו שלכם עושה בעיות? צרו קשר כעת עם מכון גירים סופר גיר בע"מ:
דילוג לתוכן