שיפוץ גיר הונדה

רכב איכותי דורש טיפול ואחזקה

הונדה היא אחת המכוניות הנמכרות ביותר בישראל ותיקון של אחד מהחלקים שלה הוא דבר יחסית שגרתי. שיפוץ גיר אוטומטי של הונדה, כיאה לדגמים הנמכרים ביותר שלה ברחבי הארץ, מתבצע רק במקומות שמורשים לכך ומעניקים טיפול מתאים עבור כל אחד מהדגמים. עבודת שיפוץ הגיר, דורשת הרבה ידע מקצועי, כלים מתאימים והתאמה. זאת, כדי לא ליצור תקלות חוזרות ונשנות בגיר האוטומטי לאחר תיקונו. במקרים ותיבת ההילוכים תקולה ניתן לתקנה או לשפצה באופן מלא במוסך סופר גיר בע"מ, בהתאם לתקלה, ללא כל חשש לתיקון חלקי או לא מקצועי.

תקלות נפוצות בגירי הונדה

חלק מהתקלות הנפוצות ביותר שבגינן נדרש תיקון או שיפוץ גיר להונדה הן בעיות אלקטרוניות בתיבת ההילוכים. גם בעיות מכניות נפוצות בגירים האוטומטיים ברכבים אלו והאבחנה המדויקת צריכה להתבצע בזהירות רבה בטרם מחליטים לבצע כל תיקון שהוא בגיר האוטומטי וזאת על מנת לתקן את הדרוש בלבד ולא מעבר לכך. אנו במוסך סופר גיר בע"מ נשמח לעמוד לרשותכם לצורך ביצוע אבחנה מדוייקת ככל הניתן לשם איתור התקלה בגיר האוטומטי.

שיפוץ גיר הונדה במכון גירים סופר גיר

סופר גיר הינו מכון גירים ותיק ומקצועי המציע שירותים מקיפים עבור כל סוגי הגירים האוטומטיים ועבור גירי הונדה בפרט. שירותים אלה כוללים, דיאגנוסטיקה באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם וכן טיפול מקצועי הכולל גם תיקון או שיפוץ של הגיר, בהתאם לסוג התקלה.

שיפוץ גירים עבור כל דגמי הונדה: הונדה סיוויק, הונדה אקורד ועוד.

גיר ההונדה שלכם זקוק לבדיקה או שיפוץ? צרו קשר כעת עם סופר גיר:
דילוג לתוכן