סופר גיר בע"מ
 
 
 
 
לתיאום פגישת ייעוץ אישית התקשרו
 
072-3270469
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
 
** לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שיפוץ גיר אוטומטי

 
 
שיפוץ תיבות הילוכים
 
 
 

שיפוץ ותיקון גירים אוטומטיים

 
אנו מתמחים בשיפוץ גירים אוטומטיים ובתיקונם. מכיוון שעלות החלפתם בחדשים הנה גבוהה, צוות המכון רואה עצמו מחויב לשפצם במקצועיות ובאמינות, ככל שהדבר ניתן, ולהימנע מהחלפת המערכת שלא לצורך. כמו כן, כל תיבת הילוכים משופצת מקבלת אחריות של 6 חודשים, או 25,000 ק"מ (הקודם מן השניים).
במקרים בהם לא ניתן או לא כדאי יותר לשפץ את תיבת ההילוכים, אנו גם משווקים תיבות הילוכים חדשות מבית יצרן הרכב המקורי, תוך שימוש בחלפים מקוריים, בלבד.
 
 
 
 
 
שימוש בחלפים מקוריים
 
 
 

איך יודעים שהגיר זקוק לתיקון?

 
כמו כל מערכת ברכב, גם גיר אוטומטי יכול להתקלקל. יכול להיות שמדובר בשחיקה, בבלאי או בשבר – ישנן סיבות רבות לתקלות בו. כיוון שגיר מסוג זה מנוהל על ידי מערכת ממוחשבת, תיתכנה גם בעיות חשמליות, כגון תקלה בחיישנים.
בראש ובראשונה, במצב של תקלה, יכול להיות שהרכב לא נוסע כלל. שנית, לעתים, ניתן לחוש שהוא "מחליק", לא מחליף הילוכים. ישנם מקרים בהם מרגישים שהרכב "לא סוחב".
קשה לכמת כל כמה זמן יש להחליף גיר – יש כאלה שמתקלקלים מוקדם יותר, ויש כאלה שמחזיקים מספר רב של שנים. יש קשר לסוג הרכב, לאופי הנהיגה ולמשתנים נוספים.
 
 
 
 
 
תיקון גיר אוטומטי
 
 
 

דיאגנוזה ומכשור ייחודי

 
אצלנו תוכלו ליהנות משירותי בדיקה ודיאגנוזה, באמצעות מכשור מתקדם וללא עלות. המכשירים מתאימים לכל סוגי הרכבים, ומטרתם לסייע בבדיקה ובכיול תיבת ההילוכים, מתחילת התיקון ועד סופו.
כמו כן, לרשותנו מכונה מיוחדת לבדיקת סולונואידים חשמליים, וכן מכונה לשטיפת חלקים.
אנו במכון סופר גיר מקפידים על שירות אדיב ומקיף לכל לקוח. אייל, בעל העסק, דואג שהשירות יהיה מקצועי ביותר, בפרק הזמן הקצר ביותר ובאיכות הטובה ביותר. לנוחותכם מצויד המכון ב בחדר המתנה ממוזג ומרווח.
 
 
 
 
b